• Kategorie

  • Reklamy

Jak najpełniej skorzystać z tej strony?

Celem tego blogu jest przekazywanie zainteresowanym informacji oraz nawiązanie dyskusji na tematy dotyczące chrześcijaństwa. Komentarze pod poszczególnymi wątkami mają służyć wymianie poglądów. Jeśli chcesz powiedzieć, że się zgadzasz z tym, co zostało napisane w wątku – to możesz to wyrazić; jeśli się zupełnie nie zgadzasz – napisz o tym i wyjaśnij dlaczego. Zamysłem Pogromców Mitów jest więc stworzenie swego rodzaju forum dyskusji.

Poszczególne wątki są umieszczane w 4 różnych kategoriach:

  1. Mity – Odnosimy się w nich do powszechnie panujących opinii dotyczących chrześcijaństwa i konfrontujemy je z treścią i spójnym nauczaniem Pisma Świętego. Możliwe, że to, co tu przeczytasz będzie dla ciebie zaskakujące, odkrywcze, ale i (niestety, spodziewamy się tego) oburzające…prawda w oczy kole. Kategoria dla odważnych.
  2. O ewangelii – Zamieszczane tu będą wątki będące tematycznym, w miarę możliwości usystematyzowanym wyjaśnieniem najważniejszych pojęć dotyczących ewangelii.
  3. Refleksje – Luźne rozważania nawiązujące do bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie, ciekawych wypowiedzi lub osobistych spostrzeżeń z czytania Pisma Świętego.
  4. Poza siecią, czyli wydarzenia w realu – incjatywy, spotkania i wydarzenia, w których możesz wziąć udział osobiście, bez pośrednictwa monitora.

Jeśli jesteś zainteresowany jedną szczególną kategorią, to kliknij odnośnik z wybraną kategorią w pasku menu po lewej stronie…potem przeczytaj wybrany wątek…potem powiedz co o tym myślisz…Pogromcy Mitów też być może odniosą się do tego, co piszesz.

Jeśli zachcesz skomentować, któryś wątek prosimy, abyś zachował pewne zasady:

  1. Unikaj obraźliwego tonu i treści wypowiedzi.
  2. Nie używaj wulgarnych słów, wyrażeń, porównań, przenośni.
  3. Nie wyrażaj się obraźliwie o Bogu.

Jeśli interesują cię tematy poruszane na tym blogu, to w śledzeniu pojawiających sie wątków i komentarzy pomocne jest subskrybowanie RSS. Możesz to zrobić klikając link Kanały RSS z Wpisami u góry lub z prawej strony. Będziesz wtedy na bieżąco otwrzymywał poinformowanie o nowych tekstach pojawiających się na blogu.

Reklamy
%d blogerów lubi to: